About / Hakkında

Hello everyone

“My name is Mustafa Tekin. I am a native Turkish speaker and experienced  English Tutor . I have taught online  for both languages with preply.com and verbling.com for two years. 

I have a lot of experience teaching English and Turkish online.Teaching English and Turkish will be more fun with me. I can easily communicate with people and using effective methods of teaching during class.I am going to provide variety of training materials during the class.”

I am currently offering a free initial trial and language level assessment for new students.

I look forward to having our first class soon.

Please contact me to learn more.

Bye

SKYPE: mustafatekin

Herkese Merhaba

İsmim Mustafa Tekin. 46 yaşındayım ve Ankara’da yaşıyorum.Anadilim olan Türkçe ve İngilizce dillerinde online bireysel eğitim veriyorum.Şubat 2017 yılından beri de preply.com sitesinde Türkçe ve İngilizce Özel Eğitmen olarak hizmet vermekteyim.

Türkçe ve İngilizce Her iki dilde de online eğitim konusunda oldukça deneyime sahibim.Bu dilleri öğrenirken eğlenceli bir ortam oluşturarak dinamik ve etkileşimli bir eğitim ortamı sunulmaktadır.Eğitimlerde çok çeşitli kaynaklar üzerinden eğitim verilmektedir.

preply.com sitesi hariç doğrudan skype üzerinden irtibata geçenlerden Demo derslerinden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Sizleri derslerimde görmek üzere

Hoşçakalın


Reklamlar

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑